پیوند – در خدمت وحدت کمونیستهای ایران

علی نجاتی و اسماعیل بخشی صدا و حنجره ما هستند آقای رییس دادگستری!

 

thumbnail_Image-1

علی نجاتی و اسماعیل بخشی صدا و حنجره ما هستند

 آقای رییس دادگستری!

رئیس دادگستری شوش خیلی خوب می دانید که علی نجاتی نماینده کارگران بوده و عضو سندیکا است. فرمایش میکنی دستگیری نجاتی ربطی به مطالبات کارگران هفت تپه ندارد؟ پس می شود بفرمایید چرا چندین بار در همین شوش برای مسایل هفت تپه دادگاهیش کردید؟ چرا چندین بار دستگیرش کردید؟ چرا از کار اخراجش کردید و سال ها بعد با اعتراض و شکایت و هزینه زیاد توانست بازنشسته بشود؟ چرا در همه پرونده هاش برای کارگران از او سوال کردید؟ منظورتان این است که این دستگیری ربطی به این سری اعتراضات ندارد؟ مگر فرقی دارد؟ نجاتی یکی از ده ها کارگری است که برای مطالبات کارگران هفت تپه آزار و اذیت شده است. اسماعیل بخشی هم ربطی به مطالبات کارگران هفت تپه ندارد؟ عجبا !

آقای جعفری چگنی! کارگران به خوبی می دانند که ماجرا از کجا آب میخورد. شماها مدافع کارفرماها هستید و زورتون به کارگران می رسد. شما برای امنیت کارفرماها توی سر ما می زنید. علی نجاتی و اسماعیل بخشی و دیگران هم برای شما حکم مزاحم دارند که می خواهید چند صباحی تو زندان نگه دارید تا کارفرماها بتواند درست وحسابی هفت تپه را نابود کنند.

نجاتی و بخشی دوستان، همکاران و صدای حق طلبی ما هستند. ما پشتیبان آنها خواهیم بود. راستی چرا اگر نجاتی برای حکم قبلی باید دستگیر میشد به خانه او حمله ور شدید؟ بدون حکم؟ چرا این مرد با سن و سال که ناراحتی قلبی دارد را ضرب و شتم کردند؟ چرا برایش احضاریه نفرستادید که حکم حبس داری برو زندان. باید می ریختند در خانه و جلوی خانواده او را کتک کاری می کردند

اسماعیل بخشی که یکی از نمایندگان ما در این اعتراضات بود چرا ضرب و شتم و کبود و زخمی شده ؟ باور کن رییس! اصلا حرف هایتان فقط برای سیستم خودتان خوب است. راستی اگر پرونده نجاتی برای این اعتراضات نبود چرا همان شبی که دستور بازداشت نمایندگان کارگری را صادر کردید دستور بازداشت نجاتی هم صادر شد؟! می بینید ما هم خبرهایی داریم!

ما تا خلع ید بخش خصوصی و بازگرداندن شرکت به بخش دولتی و زیر نظر کارگران و آزادی بخشی و نجاتی اعتراض خواهیم کرد. باور کنید هر چه بیشتر از این دروغ ها بشنویم بیشتر مطمئن می شویم که شماها قطعا به نفع ما نیستید، هیچ، علیه ما هم هستید.

انتشار از سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه.

۹ آذر ۹۷

 

پیام_همکاران

آنهایی که پایان تجمعات را اعلام کردند نماینده ی ما نیستند!

چه کسی به شما اجازه داد تجمعات را تمام شده اعلام کنید؟ خیلی شکر خوردید. اول باید می آمدید در جمع کارگران و سوال میکردید بعد نطق میکردید. شما نماینده ماهستید نه ما نماینده شما. شما که به ما دستور نمیدهید . برای مطالبات همه کارگران باید فعالیت کنید. دوستان عزیز. خسته شدید؟ شما را ترسانده اند؟ تا همین جا دست شما را می بوسیم. شرمنده که اذیت شدید. اما به حرمت اسماعیل بخشی و خانواده خودتان و به حرمت تمام کارگران بیایید به حرف دیگران گوش ندهید.

تجمع ما فردا 8 صبح جلوی فرمانداری. همکاران با خانواده بیایید. بسیج دانشجویی و نماینده مجلس برای کاسبی جریانات خودشان می آیند. لطفا نیایید. ما تجمع صنفی داریم نه تجمع که شما با رقبای سیاسی خودتان تسویه حساب کنید !

تجمع تا پیروزی نهایی و خلع ید از بخش خصوصی

انتشار از سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه.

 

دسته‌بندی شده در: کارگری, سرتیتر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

<span>%d</span> وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: