پیوند – در خدمت وحدت کمونیستهای ایران

توطئه و جنگ روانی خبرگزاری امنیتی (فارس) علیه سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

در توطئه جدید و البته نخ نما و در راستای تلاش برای تخریب سندیکای کارگران شرکت واحد ، خبرگزاری امنیتی فارس خبر هدفداری را منتشر کرده که به این وسیله آن را محکوم و قویا تکذیب می کنیم.

این در حالی است که خبرگزاری مزبور هیچ گاه خبری از تجمعات، بازداشت ها و مطالبات سندیکای کارگران شرکت واحد را منتشر نکرده است و در همین مورد اخیر نیز هیچ اطلاعی از سرکوب تجمع مسالمت آمیز روز جهانی کارگر۱۱اردیبهشت ، مقابل مجلس نداده است . با سواستفاده از خبرمنتشر شده آزادی رضاشهابی در کانال سندیکا،اتهامی دروغین را به ایشان نسبت می دهد.
در این شبه خبر امنیتی به دروغ ادعا شده که یکی از اعضای شناخته شده وفعال این سندیکا در بازداشت اخیر مقابل مجلس بهارستان، گویا به دلیل نوعی از همکاری در زمان بازجویی از زندان آزاد شده، حال آنکه رضا شهابی ازاعضای هیئت مدیره به هیچ عنوان در این مدت مورد بازجویی قرار نگرفته و ضمنا پس از ضرب و شتم حین دستگیری در مرحله بعد با پرونده سازی امنیتی و سپس با تودیع قرار کفالت سنگین 200 میلیون تومانی به طور موقت و تا زمان برگزاری دادگاه آزاد شده است که این از حقوق مکتسبه وابتدایی هر متهمی می باشد.

سندیکای واحد در 14 سال اخیر بیش از 400 مورد بازداشتی یا زندانی داشته است، که میتوان به بیش از۶سال زندانی شدن رضاشهابی، بیش از ۸ونیم سال محکومیت زندان دردومرحله برای ابراهیم مددی و ۵سال زندان داودرضوی وبازداشت های سالهای گذشته واخیر…..اشاره کرد.

سکوت خبرگزاری فارس و رسانه های دیگر در تمام این سال ها نشان می دهد که چه کسی با نهادهای امنیتی همکاری می کند.
خاک پاشیدن به چشم جامعه زمانی ممکن می شود که حداقل اعتباری باقی مانده باشد ولی عملکرد فارس جای تردید برای هیچ فرد بی طرفی باقی نمی گذارد.
به نظر می رسد بعد از سرکوب، بازداشت و زندانی کردن های مداوم نتیجه ای در بر نداشته ، هم زمان سندیکاسازی جعلی را از طریق معدود افراد وابسته خود در شرکت واحد نیز در سال گذشته به جریان انداختند ، که البته آن پروژه هم در همان آغاز با شکست مواجه شد و نهایتا تبدیل به یک پروژه سوخته شد. با نقش برآب شدن این توطئه ها تهمت و افترا را جایگزین کردند، قطعا تا مادامی که تورم وگرانی و فقر وجود دارد، اعتراضات کارگران وفرودستان هم وجود خواهد داشت
برای سندیکای کارگران شرکت واحد روشن است که هدف خبرگزاری فارس تخطئه فعالیتها و حیثیت شهابی نیست ، بلکه آنها خواهان بی اعتمادی و اختلاف میان اعضای سندیکا، فعالان کارگری و دیگر نیروهای ترقیخواهی هستند که هدف خود را تقویت فعالیت کارگری و مبارزه طبقاتی می دانند.

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن محکوم کردن این «طراحی سوخته» و دست بردن به چنین سناریوهای نخ نما، حق خود می داند که از مجاری مختلف خبرگزاری فارس را به پاسخگویی و عذر خواهی وا دارد.
@vahedsyndica
تماس با سندیکا

@pvsyndica

t.me/vahedsyndica

 

دسته‌بندی شده در: کارگری, سرتیتر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

<span>%d</span> وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: