پیوند – در خدمت وحدت کمونیستهای ایران

صدور حکم زندان بر علیه کارگران و مدافعان جنبش کارگری محکوم است

آیا قضات!! بی دادگاه ها، شرم را می فهمند!؟

حکم پنج سال زندان ازسوی دادگاه تجدیدنظر برای اسماعیل بخشی ومحمد حنیفر از کارگران نیشکر هفت تپه تائید شد. (https://t.me/vahedsyndica/3382)

همچنین احکام سپیده قلیان ، امیرحسین محمدی فرد، ساناز الهیاری و عسل محمدی و امیر امیرقلی هر کدام به پنج سال زندان ازسوی دادگاه تجدیدنظر تائید شد .

سندیکای کارگران شرکت واحد صدور چنین احکام ظالمانه را برای نمایندگان کارگران نیشکر هفت تپه و حامیان طبقه کارگر قویا محکوم میکند وخواستار لغو احکام و منع تعقیب قضائی برای تمامی فعالین کارگری و دانشجویی و معلمان دربند میباشد.

t.me/vahedsyndica

عاطفه رنگریز و مرضیه امیری از دانشجویان بازداشت شده در روز کارگر به پنج سال زندان محکوم شدند. (https://t.me/vahedsyndica/3384)

عاطفه رنگریز و مرضیه امیری دو تن از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر توسط شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به ریاست قاضی احمد زرگر هر کدام به پنج سال حبس محکوم شده‌اند.

عاطفه رنگریز پیش از این در دادگاه بدوی به ۱۱ سال و ۶ ماه زندان و ۷۴ ضربه شلاق حکوم شده بود که حکم ۷ سال و نیم آن قابل اجرا بود.
همچنین مرضیه امیری در دادگاه بدوی به ۱۰‌سال و ۶ ماه زندان و ۱۴۸ ضربه شلاق محکوم شده بود که ۶ سال آن قابلیت اجرا داشت.

این احکام سنگین تنها به دلیل حضور در تجمع مسالمت آمیز روز کارگر در مقابل مجلس شورای اسلامی صادر شده است.

لینک کانال
t.me/vahedsyndica (http://t.me/vahedsyndica)

صدور حکم زندان بر علیه کارگران و مدافعان جنبش کارگری محکوم است.

نانکارآزادی_

شادیرفاهآبادی

آیا قضات!! بی دادگاه ها، شرم را می فهمند!؟
آیا در بی دادگاه هایی که روزانه ده ها و صدها انسان بی گناه را با پرونده سازی از زندگی ساقط می کنند، باید انتظاری بیشتر از این داشت!؟
برای ما کارگران ثابت شده است که تمامی دستگاه قضایی در هماهنگی کامل با نهاد های اطلاعاتی و‌امنیتی، پرونده سازی می کنند و بر اساس نظر نهاد های امنیتی، احکام از پیش تعیین شده را صادر می کنند.
این به دان معناست که دادگاه!!!؟ و قضات!!؟ خود بخشی از یک سیستمی هستند که سرسختانه و با اتکاه به تمام امکانات قانونی و فراقانونی، می توانند انسان ها را، زنده زنده در تابوت بگذارند.

طی روز های گذشته احکام ۵ سال زندان برای علی نجانی،اسماعیل بخشی، محمد خنیفر و همچنین مدافعان جنبش کارگری، سپیده قلیان ،امیر حسین محمدی فرد،ساناز الهیاری، امیر امیر قلی و عسل محمدی صادر شده است.

صدور چنین احکامی نشان می دهد که محافظان نظام سرمایه داری شمشیر ها را از رو بسته اند .
آنها خیال می کنند با ایجاد فضای رعب و وحشت ،زندان و شکنجه و اختناق می شود جامعه ای که اکثر یت افراد آن‌با فقر و فلاکت و نداری دست و پنجه نرم می کنند را ساکت کرد!

نه با تک‌تیر انداز و زندان، نه با ریاکاری و دروغ و نیرنگ، نه با جعبه شاموراتی بازی صندوق رای و… کارگران و زحمتکشان ،مرعوب نخواهند شد و تا رسیدن به حق و حقوق خود تلاش و مبارزه را ادامه خواهند داد.

تاریخ نشان داده است هیج تاج و تختی توان ایستادگی در مقابل اتحاد و همبستگی طبقاتی کارگران و توده های مردم زحمتکش را نخواهد داشت.

زنده باد اتحاد و همبستگی طبقاتی کارگران
کارگر ،دانشجو، معلم اتحاد اتحاد

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
۲۴/ آذر / ۹۸

صدور حکم زندان علیه کارگران و نیروهای ترقی خواه محکوم است

مسئولان قضائی بدون هیچ شرمی احکام زندان کارگران پیشرو، علی نجاتی، اسماعیل بخشی و محمد خنیفر و فعالان کارگری سپیده قلیان، امیر حسین محمدی فرد، ساناز الهیاری، امیر امیر قلی و عسل محمدی و همچنین مرضیه امیری و عاطفه رنگ ریز را تایید و به این دوستان ابلاغ کردند.
ریاست قوه قضائیه و بسیاری از سران حکومت در بحبوحه صدور احکام اولیه که با موج مخالفت و واکنش کارگران و بسیاری از اقشار جامعه قرار گرفت، با یک چرخش فریب کارانه ردای مصلحان اجتماعی بر دوش انداختند و برای مدیریت و انحراف افکار عمومی خود را پرچم دار «رافت» اسلامی نشان دادند.
اما سیر حوادث آبان ماه پرده از چهره واقعی این ریاکاران برداشت و شیادان را به اصالت خود بازگرداند. قضاتی که خدشه پذیری تقدس سرمایه را جرم می شمارند سال های طولانی زندان را کمترین جزای کارگران و آزادی خواهان تعیین کردند. آری، در جایی که قانون سرمایه حکم می راند، سخن گفتن از حقوق کارگر و مزد و مزایای مکفی جرم نابخشودنی محسوب می شود و اعتصاب و سندیکا کفران نعمتی است که جزای آن ده سال و پنج سال زندان است. اجرای عدالت نزد مدافعان سرمایه داری به بند کشیدن کارگران و جاری کردن خون ناقضان قانون سرمایه است. همه آزادیخواهان بر این قانون معترض می باشند و زندانی کردن کارگران و نیروهای ترقی خواه را قویا محکوم می کنند. خواست فوری ما آزادی بی قید و شرط تمام فعالان دربند و زندانیان سیاسی و ابطال این احکام ناروا و ظالمانه در حق این دوستان است.
گروه اتحاد بازنشستگان
۲۴ آذر ماه ۱۳۹۸

https://t.me/GEtehadbazneshastegan

دسته‌بندی شده در: کارگری, سرتیتر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

<span>%d</span> وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: